Sigle EU
Romsilva
frunza Parcul Natural Bucegi - Echipa PNB

Organigrama

Datele de contact ale angajaţilor

Nr. crt. Nume si prenume Functia Telefon E-mail
1 Coltoiu Alexandru Nicolae Director Parc 0731 560 397 alexandru.coltoiu@bucegipark.ro
2 Damian Mihai Dragos Sef Paza 0731 560 383 mihai.damian@bucegipark.ro
3 Diaconescu Alina Contabil Sef 0730 652 243 alina.diaconescu@bucegipark.ro
4 Friciu Beatrice Ioana Specialist in Stiintele Vietii 0731 560 395 ioana.friciu@bucegipark.ro
5 Ungureanu Daniel Ioan Specialist IT 0758 039 784 daniel.ungureanu@bucegipark.ro
6 Olteanu Razvan Ranger 0731 560 386 razvan.olteanu@bucegipark.ro
7 Butufei Bogdan Nicolae Ranger 0731 560 387 bogdan.butufei@bucegipark.ro
8 Ulei Florin Razvan Ranger 0731 560 389 razvan.ulei@bucegipark.ro
9 Soare Stelian Ranger 0731 560 390 stelian.soare@bucegipark.ro
10 Negutescu Clementin Ranger 0731 560 391 clementin.negutescu@bucegipark.ro
11 Voicu C-tin Catalin Ranger 0731 560 392 catalin.voicu@bucegipark.ro
12 Obancea Ioan Catalin Ranger 0731 560 393 catalin.obancea@bucegipark.ro
13 Tisca Bogdan Ranger 0731 560 393 bogdan.tisca@bucegipark.ro
14 Balan Valentin Ranger 0731 560 153 valentin.balan@bucegipark.ro
15 Pinta Razvan Ranger 0748 023 796 razvan.pinta@bucegipark.ro
16 Popescu Traian Ranger 0745 164 284 traian.popescu@bucegipark.ro
Romsilva